xpert.idle.ro
xpert.idle.ro
xpert.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

xpert.idle.ro

Communitatea noastra va ureaza Bun venit!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» lukian^^ da ban permanent de la admin la admin
Dany :D trebuie scos ca admin Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 12:22 pm Scris de lukian

» ADMIN KUDOS ---->>>>> RESPINS
Dany :D trebuie scos ca admin Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 5:18 am Scris de Kudos

» (x_x) Cerere admin (x_x) ---------->>>>>> RESPINS
Dany :D trebuie scos ca admin Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 2:54 pm Scris de DGH

» As dori admin McD --->>> RESPINSS
Dany :D trebuie scos ca admin Icon_minitimeLun Ian 04, 2010 2:00 am Scris de McD

» Cerere Admin DoNy ---->>> RESPINS
Dany :D trebuie scos ca admin Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 4:31 am Scris de DoNy

» Doresc Admin .!!!! --->>> ADMINSS
Dany :D trebuie scos ca admin Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 4:29 am Scris de theolool

» cerere admin --->> RESPINSS
Dany :D trebuie scos ca admin Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 4:05 am Scris de Kudos

» cerere admin <AkM> | WeeD*^cL --->>> ADMINSS
Dany :D trebuie scos ca admin Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 5:13 am Scris de weed*^cL

» cerere admin [k2] zjablik* ---->>> RESPINSS
Dany :D trebuie scos ca admin Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 6:42 am Scris de zjablik*

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Sondaj

 

 Dany :D trebuie scos ca admin

In jos 
AutorMesaj
MAL_GANIS




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 18/03/2009

Dany :D trebuie scos ca admin Empty
MesajSubiect: Dany :D trebuie scos ca admin   Dany :D trebuie scos ca admin Icon_minitimeSam Apr 04, 2009 3:46 am

Ma deci fiti atenti aici:
Dany Very Happy a ineput sa faca niste reguli tampite rau si dupa udy ia zis sa termine cu alea ca nu mai are admin,dar Dany Very Happy a inceput sal injure si dupa si udy Smile) dar cea mai mare prostie a lui Dany a fost ca ia dat ban permanent lui udy si nici macar nu stia ca degeaba ii da.
Pt acest fapt eu si cu udy am vb sal reclamam pe acest admin si sa i se scoata adminul! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
 
Dany :D trebuie scos ca admin
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xpert.idle.ro :: ..::criminals.cs-16.net::.. :: --==Reclamatii admin==---
Mergi direct la: