xpert.idle.ro
xpert.idle.ro
xpert.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

xpert.idle.ro

Communitatea noastra va ureaza Bun venit!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» lukian^^ da ban permanent de la admin la admin
s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 12:22 pm Scris de lukian

» ADMIN KUDOS ---->>>>> RESPINS
s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 5:18 am Scris de Kudos

» (x_x) Cerere admin (x_x) ---------->>>>>> RESPINS
s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 2:54 pm Scris de DGH

» As dori admin McD --->>> RESPINSS
s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeLun Ian 04, 2010 2:00 am Scris de McD

» Cerere Admin DoNy ---->>> RESPINS
s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 4:31 am Scris de DoNy

» Doresc Admin .!!!! --->>> ADMINSS
s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 4:29 am Scris de theolool

» cerere admin --->> RESPINSS
s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 4:05 am Scris de Kudos

» cerere admin <AkM> | WeeD*^cL --->>> ADMINSS
s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 5:13 am Scris de weed*^cL

» cerere admin [k2] zjablik* ---->>> RESPINSS
s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 6:42 am Scris de zjablik*

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Sondaj

 

 s|l3ncio , posted by El_Nino

In jos 
+2
psycho
El_Nino
6 participanți
AutorMesaj
El_Nino




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 24/12/2008

s|l3ncio , posted by El_Nino Empty
MesajSubiect: s|l3ncio , posted by El_Nino   s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 7:40 am

s|l3ncio nu face fatza ca admin , si nu stie ce trebuie facut . sunt impotriva acestuia si as dori daca se poate sa fie exclus din staff ,adica sa nu mai detina admin . El schimba mapa cand vrea el , si se trezeste dand restart in mijlocul rundei .

Daca se poate face ceva , multumesc ! santa
Sus In jos
psycho




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 23/12/2008

s|l3ncio , posted by El_Nino Empty
MesajSubiect: Re: s|l3ncio , posted by El_Nino   s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 7:44 am

cam de acord ku el_nino nu prea e capabil
Sus In jos
LiViu




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 29/12/2008

s|l3ncio , posted by El_Nino Empty
MesajSubiect: Re: s|l3ncio , posted by El_Nino   s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 7:56 am

Sunt de acord cu cei 2 el da rr la mijlocu rundei ca moare el si i se nazare sa dea rr nu e normal.......ar trebui sa fie exclus din postul de admin.....Luati masuri ....Multumesc
Sus In jos
-=[KillingSpree]=-




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 29/12/2008

s|l3ncio , posted by El_Nino Empty
MesajSubiect: Re: s|l3ncio , posted by El_Nino   s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 8:06 am

Nu este facut pt acest post de admin schimba harta cand vrea el si nu este normal pt un admin cer luarea masurilor necesare .......se crede mare si tare ca e admin cand nu esti u pe sv....si da rr cand e 22 la 13 el da rr luarea masurilor multumesc...
Sus In jos
*uDy




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 29/12/2008

s|l3ncio , posted by El_Nino Empty
MesajSubiect: Re: s|l3ncio , posted by El_Nino   s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 8:18 am

s|l3ncio isi bate joc de server si de noi ..schimba mapa de 5 ori in 3 minute si da restart cand vede ca nu-i convine scorul lui ... daca se poate sa se faca ceva ... ar fi minunat daca nu ar mai avea admin
Sus In jos
SinisTeR.

SinisTeR.


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 29/12/2008

s|l3ncio , posted by El_Nino Empty
MesajSubiect: Re: s|l3ncio , posted by El_Nino   s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 10:22 am

-=[KillingSpree]=- a scris:
Nu este facut pt acest post de admin schimba harta cand vrea el si nu este normal pt un admin cer luarea masurilor necesare .......se crede mare si tare ca e admin cand nu esti u pe sv....si da rr cand e 22 la 13 el da rr luarea masurilor multumesc...


Jucatorule -=[KillingSpree]= , nu cred ca ma cunosti destul de bine ca sa spui daca merit sau nu admin-ul.Oricum,nu am schimbat harta de 3 ori in 5 minute ! (Adminii EDY si terrorist fac astfel de lucruri) Aa si de unde stii du ce fac eu pe server?Joci doar de 2 zile pe acest server...nu cred ca ai avut destul timp sa observi ce fac...Oricum,stiu ca ati planificat sa ma lasati fara admin Very Happy El_nino ma ameninta deja de 2 zile ca ma "va scapa" de admin...
Sus In jos
SinisTeR.

SinisTeR.


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 29/12/2008

s|l3ncio , posted by El_Nino Empty
MesajSubiect: Re: s|l3ncio , posted by El_Nino   s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 10:24 am

El_Nino a scris:
s|l3ncio nu face fatza ca admin , si nu stie ce trebuie facut . sunt impotriva acestuia si as dori daca se poate sa fie exclus din staff ,adica sa nu mai detina admin . El schimba mapa cand vrea el , si se trezeste dand restart in mijlocul rundei .

Daca se poate face ceva , multumesc ! santa

El_nino,de ce ma consideri tu incompetent? Vreau macar un motiv...(unul real)
Sus In jos
SinisTeR.

SinisTeR.


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 29/12/2008

s|l3ncio , posted by El_Nino Empty
MesajSubiect: Re: s|l3ncio , posted by El_Nino   s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 10:29 am

*uDy a scris:
s|l3ncio isi bate joc de server si de noi ..schimba mapa de 5 ori in 3 minute si da restart cand vede ca nu-i convine scorul lui ... daca se poate sa se faca ceva ... ar fi minunat daca nu ar mai avea admin

Nu cred ca mi-am batut joc de voi si nici de server.Cum am mai zis,nu schimb harta oricand vreau...Oricum, nu trebuie sa ne certam ca suntem in acelasi clan...Bafta la frag-uri !
Sus In jos
SinisTeR.

SinisTeR.


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 29/12/2008

s|l3ncio , posted by El_Nino Empty
MesajSubiect: Re: s|l3ncio , posted by El_Nino   s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitimeMar Dec 30, 2008 3:00 am

SinisTeR. a scris:
El_Nino a scris:
s|l3ncio nu face fatza ca admin , si nu stie ce trebuie facut . sunt impotriva acestuia si as dori daca se poate sa fie exclus din staff ,adica sa nu mai detina admin . El schimba mapa cand vrea el , si se trezeste dand restart in mijlocul rundei .

Daca se poate face ceva , multumesc ! santa

El_nino,de ce ma consideri tu incompetent? Vreau macar un motiv...(unul real)

Aa si am uitat Very Happy Cum ti-ai dat tu seama ca sunt incompetent? Am dat fuckoff - ban la codati,am dat kick la cei cu lag mare,am dat gag/llama celor care vorbesc urat...Unde este incompetenta?Ma gandesc ca ai un ochi format,traiesti printre incompetenti...
Sus In jos
Continut sponsorizat





s|l3ncio , posted by El_Nino Empty
MesajSubiect: Re: s|l3ncio , posted by El_Nino   s|l3ncio , posted by El_Nino Icon_minitime

Sus In jos
 
s|l3ncio , posted by El_Nino
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xpert.idle.ro :: ..::criminals.cs-16.net::.. :: --==Reclamatii admin==---
Mergi direct la: